توضیحات ویلا

طاها؛انبوه سازان آرش،زیباکنار گیلان وصنعت گردشگری


گردشگری در افق 1404


طبق سند چشم انداز 1404 (2025) ، کشور ما باید با جذب 5/1% از گردشگران بین المللی(20 میلیون نفر) حدود 2% از درآمد جهانی گردشگری را (معادل 25 میلیارد دلار درسال) کسب نماید.

تکیه بر اقتصاد مردم بنیاد ،کاهش وابستگی به ذخایر زیرزمینی وحمایت از تولید ملی جزو مولفه های اصلی اقتصاد مقاومتی است که در دوران تحریم، صنعت گردشگری را در کانون توجه قرار می دهد.         
 
یکی از پتانسیل های بزرگ منطقه زیبا کنار از توابع بخش لشت نشا،جایی که شهرک های گردشگری آرش در آن قرار دارد،پتانسیل بالا برای توسعه گردشگری روستائیست.

بخش لشت نشا که در 25 کیلومتری شهر رشت قرار گرفته شامل 45 روستای :

اژدها بلوچ - اژدهاکیا - اميلدان - تازه اباد- جليدان - چالكش لات - چونچنان - خشك اسطلخ - دوباج - دوباج - شهميرسرا - علياباد - فخر اباد - ملكده-نوده -بلكده - پيچاه - توچاه المان -جيرهنده - چالكش - خشك رود - ده سر- ده مرد سرا - زهنده - سالستان - كرد خيل ولم - لاشه - لسكو - ليچاه - نوحدان - نورود - اجي بوزايه - اسطلك - بالامحله گفشه - پس بيجار گفشه - جوپشت - جورياب - چافوچاه - چپك شفيع محله - چپك ناظمي محله - چليكدان - شيخان گفشه - علي بزايه - كنار سر اربابي - لاله گفشه -ليموچاهو ميان محله گفش است.

جوانترین کارآفرینان اشتغالزای کشور          
 
امین و آرش تقی پور پیش از پایان دهه چهارم زندگی خود موفق شدند تا با شناسائی فرصت های متنوع در زمینه گردشگری و با استفاده از ظرفیت های طبیعی و منابع انسانی کارآمد و بکارگیری مدیریت جهادی طی بیش از 14 سال فعالیت اقتصادی در زمینه رونق و توسعه صنعت گردشگری در منطقه زیباکنار بیش از 85 هزار متر مربع ساخت و ساز در اراضی مسکونی در منطقه زیباکنار را به پایان رسانده و برای بیش از 700 نفر بطور مستقیم و 2000 نفر بطور غیر مستقیم ایجاد اشتغال نموده و گردشگران زیادی را از اقصی نقاط کشور با هدف سرمایه گذاری به منطقه زیباکنار جذب کنند.

دست پیدا کردن به این مهم باعث شد تا برادران تقی پور سه سال متوالی موفق به کسب جایزه کارآفرین برتر ملی و جوانترین کارآفرین اشتغالزای کشور شوند. 

شرکت انبوه سازان آرش

شرکت انبوه سازان آرشمنطقه آزاد انزلی (سهامی خاص) به پشتوانه سال ها تجربه ، فعالیت و اعتبار در حوزه ساخت و ساز شهرک های ویلایی و در راستای فعالیت گسترده و هدفمند تر در سال ۱۳۹۴ اقدام به ثبت شرکت با عنوان شرکت انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی به شماره ثبت ۲۷۳۹ از سازمان ثبت شرکت های منطقه آزاد انزلی نموده و همچنین دارای مجوز اقتصادی با کد ۹۴۱۰۰۱۴ از سازمان منطقه تجاری  صنعتی آزاد انزلی است.


موضوع فعالیت شرکت در چهارچوب قوانین و مقررات منطقه آزاد انزلی عبارت است از :
 • 
صادرات و واردات کالاهای مجاز
 • 
فعالیت در کلیه امور بازرگانی داخل و خارج کشور و شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی
 • 
اجرای پروژه های مسکونی و خدماتی و گردشگری و مجتمع های مسکونی خدماتی و گردشگری
 • 
اجرای پروژه های مجتمع های اقامتی و توریستی و هتل ها
 • 
سرمایه گذاری و خرید و فروش املاک
 • 
دریافت نمایندگی از موسسات داخلی و خارجی در زمینه های مختلف


 
 شرکت انبوه سازان آرش با تاسیس و تجهیز دپارتمان فنی- مهندسی ،دپارتمان IT و DIGITAL MARKETING ، دپارتمان R&D ،دپارتمان روابط عمومی و دپارتمان بازاریابی و فروش موفق شده تا رویکردهای سنتی در حوزه املاک را پشت سرگذاشته و افق های جدیدی را برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی ترسیم کند.  

با گذشت بیش از 15 سال از آغاز فعالیت مدیران شرکت در حوزه تولید و عرضه ی مسکن ، این شرکت در مجموع موفق به جذب و هدایت بیش از 1000 میلیارد تومان نقدینگی به صنعت ساختمان استان گیلان و طراحی و ساخت بیش از85 هزار متر مربع در سطح بیش از 20 هکتار و در نتیجه رونق اشتغال و صنعت در منطقه زیباکنار و روستاهای اطراف شده است.          
 
هم اکنون دفتر مرکزی شرکت انبوه سازان آرش در روستای چونچنان زیباکنار بعد از مرکز صدا و سیما و جنب شهرک گردشگری آرش ۲ میباشد. 


طرح طاها

(طرح اقتصادی همراه آرش )


ضرورت و اهمیت اقتصادی "طرح طاها"

در سالهای گذشته بدنبال افزایش قیمت  تمام شده مسکن و و کاهش قدرت خرید بخش زیادی از مردم بواسطه رکود و تورم   و از طرفی کاهش عرضه ی مسکن از سوی دولت و بخش خصوصی ،تقاضای واقعی مسکن با کاهش مواجه شد .این در حالی بود که نیاز به مسکن   همواره رو به سیری صعودی داشت.

بعبارت دیگر نه تنها تلاش های صورت گرفته برای تنظیم جریان عرضه و تقاضای مسکن موفق نبود بلکه ارزش پول افرادی که نقدینگی اندکی داشتند و قادر به سرمایه گذاری در بخش مسکن نبودند ، روز به روز کم و کمتر می شد...

واحد تحقیق و توسعه شرکت انبوه سازان آرش پس از صدها ساعت نفر کار کارشناسی در مورد انواع مدل های سرمایه گذاری در بخش مسکن و امکان سنجی آن که از سال 1397 آغاز شد توانست به مدلی اجرایی دست پیدا کند و بدنبال آن برای اولین بار در کشور و در راستای پوشش نیاز و تقاضا برای خرید مسکن ویلایی با سرمایه های خرد، پروژه "طاها" را در فروردین 1399 در شهرک های مسکونی ویلایی آرش در منطقه زیباکنار استان گیلان اجرایی نمود . طرح طاها چیست؟

با ثبت نام در این طرح که بطور اختصاصی و برای اولین بار در کشور با همکاری تیم واحد تحقیق و توسعه شرکت انبوه سازان آرش طراحی و اجرا شده، هر ایرانی می تواند با خرید یک سهم (معادل 5/0 دانگ) از مجموع شش دانگ یک واحد ویلایی ومالکیت مادام العمر ؛ 40  روز در هر سال را طبق جدول زمانی کاملا مشخص و مستقل،در یک ویلای مبله شخصی از محصولات شرکت انبوه سازان آرش اقامت داشته باشد.

ویژگی های طرح طاها:

 1. تقسیم بهای کل ویلا بین چند نفر(تا سقف 12 نفر)
 2. فرصت سرمایه گذاری در منطقه گردشگری زیبا کنار
 3. ارزش افزوده بالا نسبت به بازارهای موازی
 4. تحویل ویلای مبله
 5. اقساط بلند مدت بدون بهره
 6. جدول زمانی مشخص و مجزا
 7. مدیریت اقتصادی سفرهای شخصی
 8. نزدیکی ویلاها به جاذبه های طبیعی و گردشگری بی نظیر استان گیلان و منطقه آزاد انزلی
 9. قابلیت سرمایه گذاری خانوادگی
 10. تسهیل خدمات و نگه داری واحد ویلایی خریداری شده از طریق شرکت انبوه سازان
 11. سند معتبر
 12. امکان انتخاب سهم از سبد متنوع محصولات آرش
واحد امور مشتریان طرح طاها

این واحد با برخورداری از نیروهای انسانی آموزش دیده و متعهد و همچنین ماشین آلات ،تجهیزات و فناوری های بروز برای خدمات رسانی 24 ساعته به مشتریان آماده شده است. در همین راستا اپلیکیشن و سایت اختصاصی طاها این امکان را فراهم آورده تا ارتباط بین مالکین با امور مشتریان برای انجام هر نوع خدمات اعم از تعمیر و تعویض قطعات،اعلام خرابی،تحویل،ثبت ورود و خروج،تعویض زمانی،محاسبه و دریافت شارژ،ارتباط با مدیریت و ارزشیابی کارکنان با سهولت در دسترس کاربران طاها باشد.

دستاوردهای پروژه طاها

 1. بازارسازی در حوزه گردشگری از طریق بکار گیری ظرفیت های بلااستفاده
 2. رونق تولید و عرضه ی مسکن همزمان با رکود عمیق بازار مسکن بدنبال شیوع ویروس کرونا در کشور
 3. ایجاد اشتغال گسترده در بخش خدمات از طریق افزایش پوشش مدت زمان اقامت در فصول پائیز و زمستان 
 4. جذب نقدینگی سرگردان و هدایت آن به سمت  حوزه گردشگری
 5. رونق اقتصاد گردشگری در منطقه و استان و ترویج گفتمان "مالکیت متناوب"
 6. پوشش بیش از 120 مالک در 14 واحد ویلایی از استان های البرز تهران-قزوین-اصفهان-زنجان-شیراز-گیلان-خراسان-کرمانشاه لرستان-آذربایجان-قم-مازندران-یزد


ویژگی های ویلا
 • نوع پرداخت: اقساطی
 • نوع فروش: آماده فروش
 • تعداد اتاق: ۲
 • متراژ زمین: ۳۵۰
 • متراژ بنا: ۲۸۰
 • تعداد طبقات: ۲
 • نوع: ساحلی

مشاهده ویدیو

نمایش روی نقشه