توضیحات ویلا

ضرورت و اهمیت اقتصادی "طرح طاها"

در سالهای گذشته بدنبال افزایش قیمت  تمام شده مسکن و و کاهش قدرت خرید بخش زیادی از مردم بواسطه رکود و تورم   و از طرفی کاهش عرضه ی مسکن از سوی دولت و بخش خصوصی ،تقاضای واقعی مسکن با کاهش مواجه شد .این در حالی بود که نیاز به مسکن   همواره رو به سیری صعودی داشت.

بعبارت دیگر نه تنها تلاش های صورت گرفته برای تنظیم جریان عرضه و تقاضای مسکن موفق نبود بلکه ارزش پول افرادی که نقدینگی اندکی داشتند و قادر به سرمایه گذاری در بخش مسکن نبودند ، روز به روز کم و کمتر می شد...

واحد تحقیق و توسعه شرکت انبوه سازان آرش پس از صدها ساعت نفر کار کارشناسی در مورد انواع مدل های سرمایه گذاری در بخش مسکن و امکان سنجی آن که از سال 1397 آغاز شد توانست به مدلی اجرایی دست پیدا کند و بدنبال آن برای اولین بار در کشور و در راستای پوشش نیاز و تقاضا برای خرید مسکن ویلایی با سرمایه های خرد، پروژه "طاها" را در فروردین 1399 در شهرک های مسکونی ویلایی آرش در منطقه زیباکنار استان گیلان اجرایی نمود . طرح طاها چیست؟

با ثبت نام در این طرح که بطور اختصاصی و برای اولین بار در کشور با همکاری تیم واحد تحقیق و توسعه شرکت انبوه سازان آرش طراحی و اجرا شده، هر ایرانی می تواند با خرید یک سهم (معادل 5/0 دانگ) از مجموع شش دانگ یک واحد ویلایی ومالکیت مادام العمر ؛ 40  روز در هر سال را طبق جدول زمانی کاملا مشخص و مستقل،در یک ویلای مبله شخصی از محصولات شرکت انبوه سازان آرش اقامت داشته باشد.

ویژگی های طرح طاها:

 1. تقسیم بهای کل ویلا بین چند نفر(تا سقف 12 نفر)
 2. فرصت سرمایه گذاری در منطقه گردشگری زیبا کنار
 3. ارزش افزوده بالا نسبت به بازارهای موازی
 4. تحویل ویلای مبله
 5. اقساط بلند مدت بدون بهره
 6. جدول زمانی مشخص و مجزا
 7. مدیریت اقتصادی سفرهای شخصی
 8. نزدیکی ویلاها به جاذبه های طبیعی و گردشگری بی نظیر استان گیلان و منطقه آزاد انزلی
 9. قابلیت سرمایه گذاری خانوادگی
 10. تسهیل خدمات و نگه داری واحد ویلایی خریداری شده از طریق شرکت انبوه سازان
 11. سند معتبر
 12. امکان انتخاب سهم از سبد متنوع محصولات آرش


واحد امور مشتریان طرح طاها

این واحد با برخورداری از نیروهای انسانی آموزش دیده و متعهد و همچنین ماشین آلات ،تجهیزات و فناوری های بروز برای خدمات رسانی 24 ساعته به مشتریان آماده شده است. در همین راستا اپلیکیشن و سایت اختصاصی طاها این امکان را فراهم آورده تا ارتباط بین مالکین با امور مشتریان برای انجام هر نوع خدمات اعم از تعمیر و تعویض قطعات،اعلام خرابی،تحویل،ثبت ورود و خروج،تعویض زمانی،محاسبه و دریافت شارژ،ارتباط با مدیریت و ارزشیابی کارکنان با سهولت در دسترس کاربران طاها باشد.

ویژگی های ویلا
 • نوع پرداخت: اقساطی
 • نوع فروش: آماده فروش
 • تعداد اتاق: ۲
 • متراژ زمین: ۳۵۰
 • متراژ بنا: ۱۵۰
 • تعداد طبقات: ۱
 • نوع: جنگلی

نمایش روی نقشه